Lithuanian Editorial Office Evacuated After Written Threat, Brown Powder Received

ADVERTISEMENT

Lithuanian Editorial Office Evacuated After Written Threat, Brown Powder Received

News portal Delfi gets letter in Russian, Editor Menaced by Name

By Liis Kängsepp
Updated Jan. 15, 2015. 4:59pm ET

Lithuanian news portal Delfi on Thursday received a letter containing a threat to launch a Charlie Hebdo-style attack on its journalists, prompting the evacuation of its employees.

The letter, directed to the outlet’s editor-in-chief Monika Garbaciauskaite-Budriene, was written in Russian and enclosed with a bag of brown powder. Click here to read the full article.

Lietuvos redakcija evakuota gavus raštiška grėsme

Dėl įtartino laiško su milteliais evakuota „Delfi“ redakcija

Dėl gauto įtartino laiško su milteliais ir grasinimais ketvirtadienį evakuota naujienų portalo delfi.lt redakcija, įvykio vietoje dirba pareigūnai, BNS patvirtino portalo redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Pasak jos, laiške buvo kirilica parašytas grasinimas, kad „bus kaip Paryžiuje“. Ant laiško parašyta neva jį atsiuntė buvusi prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė iš Daukanto g. 2.

„Buvo grasinimai kirilica ir rudos spalvos milteliai. Nusprendėme apie tai pranešti pareigūnams. Policija ir ugniagesiai atvyko labai operatyviai. Šiuo metu laišką tiria su specialia apranga atvykęs specialistas“, – BNS sakė M.Garbačiauskaitė-Budrienė.

Skaitykite daugiau