Pirmoji “Žalgirio” pergalė Eurolygoje

Kauno „Žalgirio“krepšininkai pirmą kartą šiame Eurolygos sezone aikštę paliko su šypsena veide. Lapkričio 16-osios vakarą  Kaune vykusioje Eurolygos dvikovoje žalgiriečiai 76:69 (20:12, 23:25, 17:15, 16:17) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (2/8) komandą. Šiomis laimėtomis varžybomis Kauno „Žalgirio“ krepšininkai,vadovaujami naujojo vyr.trenerio ir stratego Yure  Zdovc, išlipo iš devynių pralaimėjimų pelkės. Dešimt pralaimėjimų paeiliui yra blogiausias visų laikų „Žalgirio“ rezultatas Eurolygoje, bet šio nemalonaus antirekordo, patirto 2007-2008 metų sezone, Lietuvos čempionai nepakartojo. Nors žaidimo pradžia buvo kiek sėkmingesnė svečiams, kauniečiai pasistengė ir perėmė iniciatyvą. Pažymėtinas Artūro Milknio žaidimas, užtikrintai po krepšiais jautėsi Marekas Blaževičius, ir skirtumas antrajame kėlinyje didėjo iki 14-kos taškų. Vis dėlto prieš didžiąją pertrauką atėniečiai atkuto, surengė sėkmingų atakų. Žalgiriečiams ir jų sirgaliams susirūpinimą sukėlė ir apmaudi A.Milaknio trauma – krepšininkas netyčia užlipo ant kojos netinkamoje vietoje atsistojusiam teisėjui ir pasisuko čiurną. Ketvirtajame kėlinyje sėkmingo E.Ulanovo ir kitų žalgiriečių užkurta „Žalgirio“ arena ėmė traukti pergalingas dainas – daugiau nei 6 tūkst. „Žalgirio“ sirgalių banga nubloškė svečius iš Graikijos. Eurolygos 10-as turas Kauno „Žalgiriui“ išskirtinis buvo ne tik dėl pirmosios pergalės turnyre, bet ir dėl kitos priežasties. Komandos sirgalių gretos arenoje – kukliausios per pastaruosius septynerius metus. Nors nesėkmių virtinės išsekintoje „Žalgirio“ arenoje buvo tik 6,4 tūkst. sirgalių – mažiausiai šiame Eurolygos sezone, pirmą kartą tribūnos bangavo ir sveikino krepšininkus, pralaužusius sportinių nesėkmių grandinę.
Tai buvo pirmosios „Žalgirio“ dvigubos Eurolygos savaitės rungtynės. Lapkričio 19, penktadienį, Lietuvos “Žalgiris” savo aikštėje priims „Fenerbahce“ krepšininkus iš Turkijos.