Susitikimai NBA sporto stovykloje

NBA sezono pratęsimui Orlande besiruošiantis Memfio „Grizzlies“ klubas su Jonu Valančiūnu pirmose sužaistose draugiškose rungtynėse 83:90 (12:26, 16:29, 34:18, 21:18) nusileido Filadelfijos „76ers” komandai. Beveik 23 minutes aikštėje praleidęs aukštaūgis iš Lietuvos tapo rezultatyviausiu susitikimo žaidėju. J. Valančiūnas pelnė 20 taškų (7/10 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/6 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir blokavo varžovo metimą. Nors trečiajame ketvirtyje „Grizzlies“ atsitiesė ir sėkmingai mažino atsilikimą, viskas, ką pasiekė Memfio komanda – rungtynių pabaigoje prie varžovų priartėjo iki 5 taškų skirtumo (83:88). Pergalę šventė Filadelfijos krepšininkai.

Kitas draugiškas rungtynes „Grizzlies“ žaidė su Houston „Rockets“ krepšininkais. Deja, “Grizzlies” sėkme pasidžiaugti negalėjo: susitikimas kontrolinėse rungtynėse baigėsi rezultatu 104:119 (27:30, 23:29, 37:20, 17:40)  Houston „Rockets“ naudai. Tai buvo antroji J. Valančiūno komandos nesėkmė pasiruošimo cikle.

Nelabai sėkminga atnaujinto sezono pradžia ir kitam lietuviui krepšininkui Domantui Saboniui. Jis  dabartinę NBA stovyklą Orlande paliko dėl pėdos sužeidimo. Spėliojama, kad dėl šio sužeidimo vienas iš pagrindinių Indianos „Pacers“ komandos žaidėjų Domantas Sabonis šį sezoną gali ir nebežaisti.

Pirmąsias NBA sezono pratęsimo rungtynes lygos klubai pradės žaisti jau liepos 30-ąją.

Nuotraukose: varžybų akimirkos. Domantas Sabonis, Jonas Valančiūnas

Marškinėliais su užrašu „Lietuva” pasipuošęs J.Valančiūnas atvyksta į treniruotę.