Dar viena „Žalgirio“ nesėkmė

Šiandieninis Kauno “Žalgirio” ir Katalonijos “Barcelonos” susitikimas Kaune žalgiriečiams buvo nesėkmingas. Buvusio žalgiriečio Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama “Barcelona” iš Lietuvos parsiveža pergalę, laimėjusi šį susitikimą rezultatu 73:62 (17:14, 22:19, 16:15, 18:14). „Žalgiriui“ Eurolygoje tai buvo šešta nesėkmė iš eilės. „Barcelona“ įsirašė 9-ąją pergalę šiame sezone ir grįžta į turnyrinės lentelės viršūnę. Pirmoje rungtynių dalyje puolime nežibėjo nė viena iš komandų. Pirmajame kėlinyje komandos buvo ne itin rezultatyvios – žalgiriečiai įmetė 14 taškų, o svečiai surinko 17. Antrajame ketvirtyje vaizdas puolime pagerėjo, „Žalgiris“ prie varžovų buvo priartėjęs per metimą, tačiau iki pertraukos  „Barca“ vėl įgijo 6 taškų persvarą. Po pertraukos kur kas veržlesnė buvo „Barcelona“, kurį laiką pirmavusi dviženkle persvara. „Žalgiris“ atsigavo antroje kėlinio pusėje ir atsilikimą sumažino iki 7 taškų. Ketvirtasis kėlinys „Žalgiriui“ prasidėjo puikiai – po dviejų tritaškių pavyko sumažinti atsilikimą iki 3, tačiau „Barca“ nesutriko ir greitai atstatė pusiausvyrą. „Žalgiriui“ įmesti savo pirmąjį tritaškį pavyko tik ketvirtajame kėlinyje – iš toli pataikė Nigel Hayes. Nepatenkinamas žalgiriečių žaidimas puolime nutolino pergalės galimybę.

„Barcelonos“ treneris Šarūnas Jasikevičius

„Barcelonos“ komanda į Kauną atvyko ketvirtadienį popietę. Šarūnas Jasikevičius spėjo pravesti treniruotę puikiai pažįstamoje arenoje. Katalonijos krepšininkai ir trenerių štabas į Kauną atvyko būdami ne pačių geriausių nuotaikų. Komanda patyrė pralaimėjimą pastarajame Eurolygos ture Vilerbane, nusileisdama ASVEL klubui (68:80), o praėjusį antradienį krito ir Ispanijos krepšinio lygos susitikime namuose su „Valencia“ (90:100).Tačiau Eurolygoje, nepaisant pastarosios nesėkmės, Š. Jasikevičiaus auklėtiniai turnyro lentelėje su 8 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais, į priekį praleidę tik Maskvos CSKA klubą, sužaidusį dviem rungtynėmis daugiau ir turintį 9 laimėjimus.

„Žalgiris“ Eurolygoje stengiasi išlipti iš penkių pralaimėjimų duobės. Martin Schiller vadovaujami žalgiriečiai su 5 pergalėmis per 11 susitikimų turnyro lentelėje žengia 11-ti.